دسترسی شما محدود شده است. لطفا با مدیریت به تماس شوید.(آیا ایمیل خود را تایید کرده اید؟) ورود کاربران ثبت نام

  قوانین استفاده از ویب سایت

در ابتدا از اینکه از شبکه اجتماعی تصویری "افغانستان را ببینید" استفاده می کنید، سپاسگزاریم.

ما در اینجا شرایط استفاده از سایت را به شما اعلام میکنیم. لطفا با دقت مطالعه نمایید...

شروط استفاده


  • 1-تمامی ارسالی ها از جانب کاربران میباشد و شبکه اجتماعی "افغانستان را ببینید" هیچگونه مسئولیتی را نمی پذیرد و تمامی مسئولیت آن بر عهده کاربر می باشد.

  • 2-کاربر "تنها" مجاز به ارسال تصاویری هستند که مربوط به افغانستان باشد.

  • 3-حریم شخصی افراد برای ما بسیار مهم است. بناعن در صورت مشاهده متن، تصویر و یا دیدگاهی که به حریم شخصی افراد تعرض کرده باشد از جانب ما محکوم است و ممکن است بدون اطلاع قبلی اقدام به حذف محتوی و یا حتی مسدود نمودن موقتی و یا دایمی کاربر نماییم.

  • 4-ما حقوق مؤلفان را پاس میداریم. بنابراین کاربران مجاز به ارسال محتوایی که صاحب آن راضی به انتشار آزاد آن نیست، نیستند. همچنین اگر شما صاحب اثری میباشید که راضی به انتشار آن در سایت نیستید، لینک آنرا به ما ایمیل کنید. (info@seeafghanistan.com)

  • 5-شبکه اجتماعی "افغانستان را ببینید" به هیچ وجه تصاویر با هدف توهین به (اشخاص ، اقوام ، مذاهب ، ادیان و هر توهین دیگری) و یا فعالیت با هدف (ایجاد رعب و وحشت ، مسایل جنسی ، نقض حقوق مؤلف) را نمی پذیرد و مجاز  (اما نه ملزم) است بدون اطلاع قبلی اقدام به حذف تصویر یا محتوی و مسدود نمودن موقت یا دایمی کاربر کند.

  • 6-شبکه اجتماعی "افغانستان را ببینید" به قوانین ضد نژادپرستی پایبند است و هیچ فعالیت در راستای برتری نژادی را نمی پذیرد و مجاز (اما نه ملزم) است بدون اطلاع قبلی اقدام به برخورد با کاربر خاطی کند.(حذف محتوی ، مسدودیت موقت یا دایم کاربر)

  • 7-ما از آزادی بیان حمایت می کنیم اما این به آن معنا نیست که کاربر بتواند در ارسال تصاویر و یا دیدگاه ها به ناسزاگویی ، توهین ، فحاشی و سایر الفاظی که با عرف جامعه مغایر است، بپردازد. بناعن تمامی ارسالی های با این مضمون غیرقابل قبول است و ما مجاز (اما نه ملزم) به حذف اینگونه تصاویر و یا دیدگاه ها و در صورت تکرار از جانب کاربر مجاز به مسدود نمودن موقت یا دایم کاربر خاطی هستیم.

  • 8-تمامی کاربران می توانند به تصاویر و یا دیدگاه های شما (رای مثبت یا منفی، ثبت دیدگاه و یا ثبت تخلف نمایند)

  • 9-اگر احساس می کنید (نوشته، تصویر و یا دیدگاهی) به شما و یا ... توهین کرده و یا حریم شخصی افراد را رعایت نکرده ، می توانید ثبت تخلف نمایید. در صورت تایید از جانب ما مبنی بر توهینی بودن و یا ورود به حریم شخصی افراد، ما مجاز (اما نه ملزم) به حذف محتوی مربوطه هستیم.

 

همچنین این موارد ممکن است در آینده بدون اطلاع قبلی تغییر کند، بناعن کاربر میباید هر چند وقت قوانین را مطالعه نمایند.

 

در پایان امیدواریم از شبکه اجتماعی تصویری "افغانستان را ببینید" لذت ببرید.

با تشکر